قطره بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

قطره: بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث او جد خانواده را عامل طلسم خانواده معرفی کرد ، تکنیک دانشجوی رمال جهت دزدی طلاهای دختر همکلاسش

پسر دانشجو که تحت عنوان رمال و جهت شکستن طلسم زندگی یکی از دختران همکلاسی‌اش وارد منزل طعمه‌اش شده است بود، بعد از بیهوش کردن مادر و دختر و دزدی 20 میلیون تومان

تکنیک دانشجوی رمال جهت دزدی طلاهای دختر همکلاسش/ او جد خانواده را عامل طلسم خانواده معرفی کرد

عبارات مهم : ایران

پسر دانشجو که تحت عنوان رمال و جهت شکستن طلسم زندگی یکی از دختران همکلاسی اش وارد منزل طعمه اش شده است بود، بعد از بیهوش کردن مادر و دختر و دزدی 20 میلیون تومان طلا و جواهرات گریخت.

کشور عزیزمان ایران نوشت:دختر دانشجو که بعد از به هوش آمدن راهی کلانتری 118 ستارخان شده است بود به پلیس گفت: «از چندی قبل با جوانی به نام اصغر که همکلاسی ام است حرف می زدیم تا اینکه هنگامی که در جریان پرسشها خانوادگی ما قرار داده شد مدعی شد که جدمان باعث طلسم خانوادگی ما شده. به همین علت هم زندگی ما دچار نابسامانی شده است هست. ابتدا حرف هایش را رد کردم ولی هنگامی که با اصرار از من و مادرم خواست جهت باطل کردن طلسمی که در آن گرفتار شده است ایم به منزل ما بیاید ناچار قبول کردیم. آن روز تمام طلا و جواهرات موجود در منزل را در اختیارش قرار دادیم. آن وقت او طلاها را داخل ظرف آبی قرار داد و بعد از چند دقیقه نمایش حرفه ای رمالی، از من و مادرم خواست آب داخل ظرف را بنوشیم.

پس از نوشیدن آب بود که هر دو نفرمان بیهوش شدیم. تا اینکه چهار روز بعد در بیمارستان به هوش آمدیم و فهمیدیم پدرم که در سفر بوده بعد از چند بار تماس با خانه، دلواپس مان شده است و بعد از بازگشت ما را در حالت بیهوشی به بیمارستان رسانده است.»پس از این اظهارات، مأموران پلیس، با اطلاعاتی که دختر جوان دانشجو در اختیارشان قرار داده بود، اصغر 37 ساله را در یافت آباد دستگیر کردند.

او جد خانواده را عامل طلسم خانواده معرفی کرد ، تکنیک دانشجوی رمال جهت دزدی طلاهای دختر همکلاسش

او نیز در بازجویی اعتراف کرد طلا و جواهرات به دزدی برده را 3 میلیون تومان فروخته است.

بدین ترتیب خریدار نیز در منطقه نازی آباد دستگیر و قسمتی از طلاهای مسروقه کشف شد.

پسر دانشجو که تحت عنوان رمال و جهت شکستن طلسم زندگی یکی از دختران همکلاسی‌اش وارد منزل طعمه‌اش شده است بود، بعد از بیهوش کردن مادر و دختر و دزدی 20 میلیون تومان

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزاف- مدیر پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ-در این باره گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم، قرار قانونی از سوی دادیار پرونده صادر شد و تحقیقات تکمیلی از متهم در دستور کار پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است.

واژه های کلیدی: ایران | معرفی | دانشجو | دانشجو | جواهرات | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs