قطره بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

قطره: بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی فیلترینگ خبر رسان تلگرام تصویب‌شده ولی منافع ملی اجازه نمی‌دهد این کار عملیاتی شود / نماینده مجلس

عبدالرضا هاشم‌زایی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: زمزمه‌هایی از سوی کسانی که مسئول هستند، شنیده می‌شود که باید خبر رسان تلگرام فیلتر شود. من اعتقاد د

فیلترینگ خبر رسان تلگرام تصویب‌شده ولی منافع ملی اجازه نمی‌دهد این کار عملیاتی شود / نماینده مجلس

نماینده مجلس: فیلترینگ خبر رسان تلگرام تصویب شده است ولی منافع ملی اجازه نمی دهد این کار عملیاتی شود

عبارات مهم : تلگرام

عبدالرضا هاشم زایی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: زمزمه هایی از سوی کسانی که مسئول هستند، شنیده می شود که باید خبر رسان تلگرام فیلتر شود. من اعتقاد دارم که فیلتر شدن خبر رسان تلگرام تصویب شده است ولی منافع ملی اجازه نمی دهد این کار عملیاتی شود.
عبدالرضا هاشم زایی نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران و عضو فراکسیون امید در گفت وگو با اعتمادآنلاین با انتقاد از مطرح شدن عنوان فیلترینگ تلگرام، گفت: اعتقاد دارم که فیلتر کردن خبر رسان تلگرام در شورای عالی اینترنت تصویب شده است هست. خبر رسان تلگرام بیش از 40 میلیون عضو دارد، ولی در جمهوری اسلامی افکار عمومی جهت بعضی از مسئولین چندان مهم نیست البته اینکه دلیلش چیست را نمی دانم.

وی با بیان اینکه فیلتر شدن خبر رسان تلگرام عملیاتی نمی شود، تصریح کرد: به این راحتی نیست که به افکار عمومی و منافع ملی بی توجه باشیم و خبر رسان تلگرام را فیلتر کنیم. زمزمه هایی از سوی کسانی که مسئول هستند، شنیده می شود که باید خبر رسان تلگرام فیلتر شود. من اعتقاد دارم که فیلتر شدن خبر رسان تلگرام تصویب شده است ولی منافع ملی اجازه نمی دهد این کار عملیاتی شود.

فیلترینگ خبر رسان تلگرام تصویب‌شده ولی منافع ملی اجازه نمی‌دهد این کار عملیاتی شود / نماینده مجلس

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه فیلترینگ خبر رسان تلگرام با همه مزایا و معایبی که دارد به نفع منافع ملی نیست، خاطرنشان کرد: باید اعتماد ازدست رفته مردم به خبر رسان های داخلی را ترمیم کنیم. باید مردم مطمئن شوند که اطلاعاتشان از طریق نیروهای امنیتی یا دیگران هک نمی شود و لو نمی رود. این کارها نیاز به کارهای فشرده فرهنگی در درازمدت دارد. من به عنوان نماینده مردم اعتقاد دارم که فیلتر کردن خبر رسان تلگرام با همه مزایا و معایبی که دارد به نفع منافع ملی نیست.

هاشم زایی افزود: اعتماد مردم نسبت به خبر رسان های داخلی به علت اینکه راست گویی در کشور به محاق رفته کمرنگ شده است هست. متأسفانه چه در آمارهای اقتصادی و چه در موارد دیگر دروغگویی زیاد شده است هست. زمانی ما می توانیم خبر رسان های داخلی و ملی را جایگزین کنیم که جهت مثال صداوسیما به واقع ملی باشد. در غیر این صورت مردم اعتماد نمی کنند.

عبدالرضا هاشم‌زایی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: زمزمه‌هایی از سوی کسانی که مسئول هستند، شنیده می‌شود که باید خبر رسان تلگرام فیلتر شود. من اعتقاد د

وی با اشاره به تصویب فیلترینگ خبر رسان تلگرام در شورای عالی فضای مجازی، یادآور شد: در بسیاری از پرسشها ما شاهد شایعاتی بودیم که بعد تصویب و اجرایی شده است هست، ولی به نظر می رسد با توجه به فشار افکار عمومی فیلتر کردن خبر رسان تلگرام یا عملیاتی نمی شود و یا به مشکل این کار انجام می گردد.

واژه های کلیدی: تلگرام | فیلترینگ | فیلتر شدن | فیلتر کردن | نماینده مجلس | فیلترینگ تلگرام | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs