قطره بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

قطره: بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسلمان با اجازه من به مشهد رفته است/ السد، سخت‌ترین حریف ما است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پیروزی این تیم برابر نسف قارشی ازبکستان به خاطر تلاش بازیکنان پرسپولیس بوده است.

مسلمان با اجازه من به مشهد رفته است/ السد، سخت‌ترین حریف ما است ، برانکو

برانکو: مسلمان با اجازه من به مشهد رفته است/ السد، سخت ترین حریف ما است

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید پیروزی این تیم برابر نسف قارشی ازبکستان به خاطر تلاش بازیکنان پرسپولیس بوده است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نخستین تمرین تیمش بعد از پیروزی برابر نسف قارشی ازبکستان اظهار کرد: یک بار دیگر این پیروزی و بازی خوب را به بازیکنانم تبریک می گویم. این یک شروع خوب و نتیجه خوب در ابتدای لیگ قهرمانان آسیا بود. البته شاید نتیجه نشان دهنده این باشد که نسف تیم قدرتمندی نبوده است ولی به هر حال تیم خیلی خوبی بود. این برد قاطعانه ما پیش از هر چیز مرهون نمایش خوب بازیکنان ما بود. همه ما از این نتیجه در ابتدای لیگ قهرمانان راضی هستیم.

او افزود: السد کیفیت بالاتری دارد و یکی از بااهمیت ترین و سخت ترین بازی های آسیا هست. می دانیم حریف قدر و مشکل در پیش داریم. می توانم بگویم که در تاریخ قطر السد عالی ترین تیم هست. بازیکنانی مانند پورعلی گنجی و ژاوی با بازی در این تیم، کیفیت خوبی به آن ها داده هست. ما بازی آن ها را آنالیز کرده ایم و آنالیزی که دیدیم این بود که تیم متعادل و خوبی در اختیار دارند.

مسلمان با اجازه من به مشهد رفته است/ السد، سخت‌ترین حریف ما است ، برانکو

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: نیازی نیست که بگویم بازی با آن ها سخت و نتیجه آن نامعلوم هست. در لیگ قهرمانان آسیا تیم ضعیف وجود ندارد.

برانکو در ادامه راجع به غیبت محسن مسلمان در تمرین پرسپولیس تصریح کرد: او به خاطر یک کار شخصی از ما اجازه گرفت و به مشهد رفت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پیروزی این تیم برابر نسف قارشی ازبکستان به خاطر تلاش بازیکنان پرسپولیس بوده است.

او همچنین راجع به زیاد کردن ملی پوشان پرسپولیس و در اختیار نداشتن آن ها پیش از دیدار با السد گفت: به علیپور به خاطر بازی ها و گل هایی که می زند تبریک می گویم و به خاطر این که به تیم ملی دعوت شده است هست، دوباره به او تبریک می گویم. خوشحالم که با بازی خوب و گل های زیادی که به ثمر رساند خودش را به تیم ملی تحمیل کرد. خیلی مهم نیست که ملی پوشان ما امروز در تمرین حضور ندارند. ما هر لحظه به دنبال این هستیم که به تیم ملی کمک کنیم.

سرمربی پرسپولیس راجع به نیمکت نشینی ادامه دار کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان بیان کرد: کمال مصدوم بود. ما برنامه ریزی که داریم این است که بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند به فرم مهم ارزش برگردند.

برانکو راجع به صحبت های گرشاسبی مبنی بر این که سرمربی پرسپولیس هیچ گونه لیستی جهت تمدید قرارداد با بازیکنان مد نظرش به کلوب نداده هست، گفت: ما لیست را داده ایم ولی هنوز مذاکره با بازیکنان شروع نشده هست. این کار در روزهای آینده پیگیری می شود و بارها هم گفته ایم که روی همه بازیکنانمان حساب باز کرده ایم.

مسلمان با اجازه من به مشهد رفته است/ السد، سخت‌ترین حریف ما است ، برانکو

او همچنین راجع به صحبت های حسین ماهینی مبنی بر این که بعضی بازیکنان خواسته هایی جهت تمدید قرارداد دارند اظهار کرد: طبیعی است که بازیکنانی که قراردادشان تمام شده، باید مذاکره کنند. باشگاه، استانداردهای خودش را دارد و بازیکنان هم انتظارات و نیازهای خوددشان را دارند و به همین علت است که می گوییم کلوب در مرحله مذاکره با بازیکنان هست.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | محسن مسلمان | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs