قطره بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

قطره: بهداشت استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

مسئولین موظفند سطح اعتماد مردم به حاکمیت را اوج ببرند / تابش

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی هجوم مردم جهت خرید بعضی کالاها در شرایط گرانی را به علت بی‌اعتمادی به حاکمیت عنوان کرد. تابش: مسئول..

ادامه مطلب

فیلترینگ خبر رسان تلگرام تصویب‌شده ولی منافع ملی اجازه نمی‌دهد این کار عملیاتی شود / نماینده مجلس

عبدالرضا هاشم‌زایی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: زمزمه‌هایی از سوی کسانی که مسئول هستند، شنیده می‌شود که باید خبر رسان تلگرام فیلتر شود. من اعتق..

ادامه مطلب

مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از پرداخت حق انشعاب معاف شدند

مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل پیگیری به لایحه بودجه ۹۷ را با ارجاع پنج بند از هفت بند تبصره ۶ لایحه بودجه به کمیسیون تلفیق آخر دادند. مددجویا..

ادامه مطلب

موج‌سواری نکنید ، جهانگیری از پشت پرده تجمعات خبر دارد؟, هشدار ترکان به مخالفان سیاسی روحانی

اکبر ترکان گفت: زمینه نارضایتی فقط اقتصادی نیست در همین زمینه یک کارشناس ارشد پرسشها امنیتی نیز این اعتراضات را مطالبات چهل ساله مردم از انقلاب دانست که ..

ادامه مطلب

تروریسم مختص یک منطقه نیست/ آمریکا در عنوان هسته‌ای پارا فراتر گذاشته است ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تروریسم مختص یک منطقه نبوده و مهاجرت هایی که در نتیجه حضور تروریست ها صورت می گیرد، ضرورت مبارزه دائم با آن را دوچندان کرده است..

ادامه مطلب

پدرم قبول کرد که اعتصاب غذایش را بشکند / فرزند کروبی

حسین کروبی گفت: امروز وزیر بهداشت از طرف دولت به همراه معاون امنیتی وزارت اطلاعات به منزل پدرم آمدند و قول دادند خیلی سریع نیروهای امنیتی را از منزل خار..

ادامه مطلب

مراسم تحلیف از جهت قانون اساسی اشکالی نداشت / کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه بر اساس قانون مراسم تحلیف با حضور حداقل اعضای شورای نگهبان هم مانعی ندارد، گفت که مراسم تحلیف از جهت قانون اساسی اشکالی ن..

ادامه مطلب